Gratis (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Subscribe to !feed-title
ca: Subscriure a !feed-title
