Gratis (7.x-2.8) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et
