Groundwork (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Author
ar: المؤلف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Help
ar: المساعدة

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
