Groundwork (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Help
az: Dəstək

en: Node type
az: Nod tipi

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
