Groundwork (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Comments
lt: Komentarai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Highlighted
lt: Paryškintas
