Group (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (99 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: Actions
he: פעולות

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: remove
he: הסר

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: groups
he: קבוצות

en: Members
he: חברים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: group
he: קבוצה

en: My groups
he: הקבוצות שלי

en: Subgroup
he: תת קבוצה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Operation
he: פעולה

en: Membership status
he: סטטוס חברות

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Blocked
he: חסום

en: revert
he: שחזר

en: Permissions
he: הרשאות

en: roles
he: תפקידים

en: Edit membership
he: עריכת חברות

en: Join
he: הצטרף

en: cancel
he: בטל

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Add members
he: הוספת

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Request membership
he: בקשת הצטרפות

en: Permission
he: הרשאה

en: Global
he: כללי

en: Administrator
he: מנהל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Member
he: חבר

en: clone
he: שכפול

en: Decline
he: דחייה

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Invalid e-mail address.
he: כתובת אימייל אינה תקינה.

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: export
he: ייצוא

en: translate
he: תרגום

en: Edit invitation
he: עריכת הזמנה

en: Group memberships
he: חברויות בקבוצה

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Group title
he: כותרת הקבוצה

en: Leave
he: עזיבת קבוצה זו

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Edit @title
he: עריכת @title

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Invited
he: הוזמנו

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר

en: Administer group
he: נהל את הקהילה

en: view permissions
he: הצגת הרשאות

en: Request group membership
he: בקשה לחברות בקבוצה

en: Group type ID
he: מזהה סוג קבוצה

en: You have joined the group.
he: הצטרפת לקבוצה

en: %type_name: Create new group
he: %type_name: יצירת קבוצה חדשה

en: No groups available
he: אין קבןצות זמינות

en: Save group type
he: שמירת סוג קבוצה

en: Delete group type
he: מחיקת סוג קבוצה

en: @label entities
he: ישויות @label

en: Create %group_type as a subgroup
he: יצירת %group_type כתת קבוצה

en: %node_type: Create new content
he: %node_type: יצירת תוכן חדש

en: Group Node
he: פריט תוכן בקבוצה

en: Joined on
he: הצטרפות ב

en: The date when the member joined.
he: תאריך הצטרפות
