Group (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: remove
lt: pašalinti

en: User
lt: Narys

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: groups
lt: grupės

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: group
lt: grupė

en: My groups
lt: Mano grupės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Operation
lt: Veiksmai

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: Join
lt: Prisijungti

en: cancel
lt: atšaukti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Request membership
lt: Prašyti narystės

en: Permission
lt: Leidimai

en: Global
lt: Globalus

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: clone
lt: klonuoti

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai
