Group (7.x-1.0-unstable3) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
