Group Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر
