Google Site Search (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Google Search
hu: Google keresés

en: Search
hu: Keresés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: to
hu: ide

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Search results
hu: Találatok

en: hits
hu: találatok

en: Search results tab name
hu: Keresési eredmények fül neve

en: of
hu: /

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Google Site Search settings.
hu: Google Site Search beállítások.
