Google Site Search (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Miscellaneous
fa: متفرقه
