Google Site Search (7.x-1.4-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Google Search
uk: Пошук через Google

en: Main
uk: Головна

en: to
uk: до

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: hits
uk: відвідування

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: of
uk: з

en: No results
uk: Не знайдено

en: Show labels
uk: Показати позначки
