Google Site Search (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Google Search
ru: Поиск Google

en: Main
ru: Основная

en: API Key
ru: Ключ API

en: to
ru: до

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: hits
ru: посещения

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: of
ru: из

en: All results
ru: Все рузельтаты

en: No results
ru: Нет результатов
