Guardr (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Install Guardr
de: Guardr installieren

en: Configure Guardr
de: Guardr konfigurieren
