Guestbooks (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: view
ro: afișează

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: node
ro: nod

en: Other
ro: Altele

en: The content type %name has been updated.
ro: Tipul de conţinut %name a fost actualizat.

en: The content type %name has been added.
ro: Tipul de conţinut %name a fost adăugat.

en: Added content type %name.
ro: Am adăugat tipul de conţinut %name.
