Government Website Template (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Contact
az: Kontakt

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı
