Government Website Template (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: new
ne: नयाँ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Normal
ne: साधारण

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
