Government Website Template (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: updated
lt: atnaujinta

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Normal
lt: Normalus

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas
