Hacked! (7.x-2.0-beta6) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Development
ar: التطوير

en: Version
ar: النسخة

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Modules
ar: الوحدات

en: Check manually
ar: التحقق يدوياً

en: Current
ar: الحالي

en: Deleted
ar: محذوف

en: Changed
ar: تم التغير

en: Themes
ar: الحلل

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: Last checked: @time ago
ar: آخر تحقق : منذ @time

en: Last checked: never
ar: آخر تحقق: لم يتم التحقق بعد

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Disabled modules
ar: وحدات مُعَطَّلة

en: Disabled themes
ar: سمات مُعَطَّلة

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ar: تعذر استرداد %file، ﻷنه ليس أرشيف صحيح.
