Hacked! (7.x-2.0-beta6) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Development
he: פיתוח

en: Version
he: גירסה

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Modules
he: רכיבים

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Current
he: נוכחי

en: Deleted
he: נמחק

en: Changed
he: השתנה

en: Themes
he: עיצובים

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים
