Hacked! (7.x-2.0-beta7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ
