Hacked! (7.x-2.0-beta7) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Version
ro: Versiune

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Modules
ro: Module

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Current
ro: Actual

en: Original
ro: Originală

en: Deleted
ro: Şters

en: Changed
ro: Schimbat

en: Themes
ro: Teme

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate

en: Unchecked
ro: Nebifat

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ro: Nu se poate extrage %file, nu este o arhivă validă.
