Hacked! (7.x-2.0-beta8) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Development
da: Udvikling

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Modules
da: Moduler

en: Check manually
da: Manuel kontrol

en: Current
da: Aktuelle

en: Deleted
da: Slettet

en: Changed
da: Ændret

en: Themes
da: Temaer

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
da: Ukendt filtype (%path) stat: %stat

en: Drupal core
da: Drupal-kernen

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret for @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes

en: Disabled modules
da: Deaktiverede moduler

en: Disabled themes
da: Deaktiverede temaer

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
da: Kan ikke udpakke %file, ikke et gyldigt arkiv.
