Hansel breadcrumbs (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Action
ro: Acțiune

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: All
ro: Toate

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Mode
ro: Mod

en: Configuration
ro: Configurație

en: Destination
ro: Destinație

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Token
ro: Simbol

en: Switch
ro: Comută

en: Expand
ro: Expandare

en: contains
ro: conţine

en: Edit rule
ro: Editează regulă

en: Link path
ro: Cale legătută

en: Collapse
ro: Restrângeți
