Hansel breadcrumbs (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
