Hansel breadcrumbs (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Action
hy: Գործողություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Cache
hy: Քեշ
