Hansel breadcrumbs (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: All
ne: सबै

en: Mode
ne: प्रकार

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
