Hansel breadcrumbs (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Action
ar: إجراء

en: Test
ar: الاختبار

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Mode
ar: النمط

en: Domain
ar: النطاق

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Destination
ar: الوجهة

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Switch
ar: تبديل

en: Expand
ar: توسيع

en: contains
ar: يحتوي على

en: ends with
ar: ينتهي ب

en: Collapse
ar: طي

en: starts with
ar: يبدأ ب
