Hansel breadcrumbs (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Action
hu: Művelet

en: Test
hu: Teszt

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: All
hu: Mind

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Mode
hu: Mód

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Destination
hu: Cél

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Token
hu: Vezérjel

en: Switch
hu: Váltás

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: contains
hu: tartalmazza

en: Use regular expressions
hu: Reguláris kifejezések használata

en: ends with
hu: erre végződik

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Leave
hu: Elhagy

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Current domain
hu: Aktuális domain

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: PHP evaluation
hu: PHP kiértékelés

en: starts with
hu: ezzel kezdődik
