Hansel breadcrumbs (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: All
az: Hammısı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Mode
az: Rejim

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Cache
az: Keş

en: Switch
az: Keçid

en: contains
az: ehtiva edir

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
