Tools for Highly Attractive People (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Menu
ar: القائمة

en: Files
ar: الملفات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: !time ago
ar: منذ !time

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: Granularity
ar: النعومة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Element
ar: عنصر

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ar: تنسيق: تنسيق التاريخ هو YYYY-MM-DD و %timezone يمثل المنطقة الزمنية من UTC. اتركه فارغاً لاستخدام تاريخ إرسال الاستمارة.
