Tools for Highly Attractive People (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Menu
fa: منو

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Class
fa: کلاس

en: Published on
fa: منتشر شده در

en: You have to specify a valid date.
fa: شما باید یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر فیلد را خالی بگذارید زمان ثبت فرم به عنوان زمان در نظر گرفته می شود
