Tools for Highly Attractive People (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Menu
sr: Мени

en: Created
sr: Направљено

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Changed
sr: Промењен
