Tools for Highly Attractive People (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Menu
az: Menyu

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Link path
az: Bağlantı linki
