Tools for Highly Attractive People (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
