Harmony Core (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrēt

en: Category
lv: Kategorija

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Text
lv: Teksts

en: thread
lv: pavediens

en: action
lv: darbība

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Post
lv: Ieraksts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Added
lv: Pievienots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Align
lv: Novietot

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: reply
lv: atbilde

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full
lv: Pilns

en: 1 reply | @count replies
lv[0]: 1 atbilde
lv[1]: @count atbildes

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: author
lv: autors

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Processing
lv: Apstrādē

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Thread
lv: Pavediens

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Save post
lv: Saglabāt ierakstu

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: translate
lv: tulkot

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Legend
lv: Leģenda

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: exposed
lv: eksponēts

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Post settings
lv: Pievienošanas iestatījumi

en: Deleted %title revision %revision.
lv: Dzēsta %title revīzija %revision.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Render
lv: Atveidot

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: The content title of the this revision of the entity.
lv: Šīs entītes revīzijas satura virsraksts.
