Harmony Core (7.x-1.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Text
hy: Տեքստ

en: action
hy: գործողություն

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Post
hy: Գրառում

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: author
hy: հեղինակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
