Harmony Core (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (94 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link
fa: پیوند

en: Center
fa: وسط

en: Category
fa: دسته بندی

en: edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Text
fa: متن

en: action
fa: عملکرد

en: Separator
fa: جداکننده

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Post
fa: پست

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Added
fa: اضافه شده

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Published
fa: منتشر شده

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Load
fa: بارگذاری

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Align
fa: تراز

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: reply
fa: پاسخ

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Full
fa: کامل

en: 1 reply | @count replies
fa[0]: ۱ پاسخ
fa[1]: @count پاسخ

en: Hidden
fa: پنهان

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: Revert
fa: بازگشت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: revert
fa: بازگشت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Reply
fa: پاسخ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: revision
fa: بازبینی

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: Save post
fa: ذخیره مطلب

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: export
fa: صدور

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: translate
fa: ترجمه

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: Post settings
fa: تنظیمات ارسال

en: Revert to earlier revision
fa: بازگردانی به بازبینی قبلی

en: Delete earlier revision
fa: حذف بازبینی قبلی

en: Deleted %title revision %revision.
fa: %title بازبینی %revision حذف شد.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Structure
fa: ساختار

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
fa: ورودی لاگ توصیف‌کننده تغییرات صورت گرفته در این نسخه، هنگامی که یک بازنویسی جدید صورت گیرد.

en: Creates revision
fa: یک بازنویسی ایجاد می‌کند

en: View mode
fa: نحوه نمایش
