Harmony Core (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (96 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Category
lt: Kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Text
lt: Tekstas

en: action
lt: veiksmas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Added
lt: Pridėta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: reply
lt: atsakyti

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full
lt: Pilnas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Posts
lt: Įrašai

en: author
lt: autorius

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Update path alias
lt: Atnaujinti kelio pervadinimą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Save post
lt: Saugoti įrašą

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: translate
lt: išversti

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Legend
lt: Legenda

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Deleted %title revision %revision.
lt: Pašalinta %title versija %revision.

en: Deleted %count threads.
lt: Pašalinta %count žinutės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Lock
lt: Užrakints

en: Structure
lt: Struktūra

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Thread ID
lt: Temos ID
