Harmony Core (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (73 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Center
az: Mərkəz

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Text
az: Mətn

en: action
az: hərəkət

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Last post
az: Son post

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Align
az: Sıralama

en: Link text
az: Link mətni

en: Anonymous
az: Anonim

en: Full
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: Deleted
az: Silindi

en: Posts
az: Postlar

en: author
az: müəllif

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Processing
az: Emal edilir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Thread
az: Mövzu

en: Reply
az: Cavab verin

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: exposed
az: məruz

en: Has new content
az: Yeni məzmun var

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Structure
az: Struktur

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Full content
az: Tam məzmun
