Harmony Core (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: action
ne: कार्य

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Structure
ne: संरचना

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
