Harmony Core (7.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (110 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Depth
ca: Profunditat

en: Category
ca: Categoria

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: action
ca: acció

en: Separator
ca: Separador

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Post
ca: Enviament

en: Last post
ca: Darrer article

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Load
ca: Càrrega

en: Configuration
ca: Configuració

en: Align
ca: Alineació

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Anonymous
ca: Anònim

en: reply
ca: respon

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full
ca: Complet

en: Hidden
ca: Ocult

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Posts
ca: Articles

en: author
ca: autor

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: revert
ca: reverteix

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: Processing
ca: Processant

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Thread
ca: Fil

en: Reply
ca: Respon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Save post
ca: Desa l'enviament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: clone
ca: clona

en: Generate
ca: Genera

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: translate
ca: tradueix

en: Colour
ca: Color

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Legend
ca: Llegenda

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: exposed
ca: exposat

en: Has new content
ca: Té nou contingut

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Post settings
ca: Configuració de les entrades

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Deleted %title revision %revision.
ca: S'ha suprimit %title amb revisió %revision.

en: Deleted %count threads.
ca: Esborrats %count fils.

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Structure
ca: Estructura

en: Render
ca: Renderitza

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Creates revision
ca: Crea revisió

en: language neutral
ca: neutre lingüísticament

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Show a marker if the content is new or updated.
ca: Mostra una marca si el contingut és nou o actualitzat.

en: Show only content that is new or updated.
ca: Mostrar únicament el contingut nou o actualitzat.

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: Link this field to the original piece of content
ca: Enllaça aquest camp a la peça original de contingut

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme
