Harmony Core (7.x-1.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Locked
ur: بند

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
