Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol
