Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Name
hy: Անուն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: Edit category
hy: Խմբագրել կատեգորիան
