Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (54 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Project
tr: Proje

en: Project settings
tr: Proje ayarları

en: Go
tr: Devam et

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Category
tr: Kategori

en: Add category
tr: Kategori ekle

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Notes
tr: Notlar

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Email
tr: E-posta

en: Roles
tr: Roller

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: Task
tr: Görev

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: Hours
tr: Saat

en: Interval
tr: Aralık

en: From e-mail address
tr: Gönderen e-posta adresi

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Tasks
tr: Görevler

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Timezone settings
tr: Saat dilimi ayarları

en: Delete category
tr: Kategoriyi sil

en: Edit category
tr: Kategori düzenle
