Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Project
fa: پروژه

en: Project settings
fa: تنظیمات پروژه

en: Go
fa: برو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Category
fa: دسته بندی

en: Add category
fa: افزودن دسته

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: URL
fa: نشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: User Name
fa: نام کاربر

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Project overview
fa: مرورکلی پروژه

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Task
fa: وظیفه

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Cache settings
fa: تنظیمات حافظه موقت

en: Hours
fa: ساعت

en: From e-mail address
fa: از پست الکترونیکی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Client
fa: مشتری

en: Tasks
fa: وظایف

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Edit category
fa: ویرایش دسته
