Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
