Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Body
ru: Содержимое

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Project
ru: Проект

en: Project settings
ru: Настройки проекта

en: Go
ru: Пуск

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Category
ru: Категория

en: Add category
ru: Добавить категорию

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Notes
ru: Примечания

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: <none>
ru: <нет>

en: Project overview
ru: О проекте

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Roles
ru: Роли

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Uncategorized
ru: Без категории

en: Task
ru: Задание

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Hours
ru: Часы

en: Interval
ru: Интервал

en: From e-mail address
ru: Адрес отправителя

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Client
ru: Клиент

en: Tasks
ru: Задачи

en: <None>
ru: <Нет>

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Person
ru: Личность

en: Billable
ru: Платные

en: Entries
ru: Записи

en: Delete category
ru: Удалить категорию

en: Edit category
ru: Редактировать категорию

en: API settings
ru: Параметры API

en: Jump to project
ru: Перейти к модулю

en: Budget
ru: Бюджет
