Harvest (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project
uk: Проект

en: Project settings
uk: Параметри проекту

en: Go
uk: Перехід

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: URL
uk: URL-адреса

en: Notes
uk: Примітки

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: <none>
uk: <нічого>

en: Project overview
uk: Огляд проекту

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Roles
uk: Ролі

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Task
uk: Завдання

en: week | @count weeks
uk[0]: тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Cache settings
uk: Налаштування кешу

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Interval
uk: Проміжок

en: Harvest
uk: Урожай

en: From e-mail address
uk: Адреса відправника

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Client
uk: Клієнт

en: Tasks
uk: Завдання

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Person
uk: Особа

en: Timezone settings
uk: Налаштування часового поясу

en: Entries
uk: Записи

en: Delete category
uk: Видалити категорію

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Progress
uk: Поступ

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Jump to project
uk: Перейти до проекту
